Plastik, Kompound, Masterbatch ve Poliolefin sektöründe 20 yılı aşkın tecrube ve mühendislik alt yapısını ProMelt firması altında toplamıştır. Plastik, Kompound, Masterbatch ve Poliolefin sektörü granül kesim sistemleri için üstün kalite, uygun maliyet ve proses optimizasyonu ile hizmet vermektedir.

 

   Ayrıca Promelt alanında kendini ispatlamış ve uzun yıllara dayanan sektörün öncü firmalarından olan Trendelkamp Technologie GmbH ,  IPS ''Intelligent Pelletizing Solutions GmbH'' Darteno Industries Group, Marshal firmalarının Türkiye temsilciliklerini yürütmektedir. 

   Promelt firması olarak değişime açık, inovatif ve çözüm odaklı olmak yapımızdır. Mevcut sektörlerde fırsatları değerlendirip hayata geçirerek beklentilerin ötesini karşılamak hedefimizdir. Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde müşteri velinimetimizdir. Bundan dolayı; müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki beklentilerine karşılık vermek ve müşterilerimize çözüm ortağı olmak görevimizdir.

VİZYON 

   Çözüm ortağı olma felsefemiz ile ulusal ve uluslararası müşteriler için vazgeçilmez bir tedarikçi olmak.

MİSYON

   Plastik, Kompound, Masterbatch ve Poliolefin sektöründe sürdürülebilir değer yaratma kabiliyeti, rekabetciliği ve yenilikçiliği ile paydaş beklentilerini şekillendiren kaliteli ürün ve hizmetler ile birlikte müşteri çıkarlarını üst düzeyde tutarak iş birliğini ilerletmek. 

Corporate